Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Тотальний перерахунок, поверніть свою пенсію назад": Пенсіонерам почали погрожувати

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Нещодавно стало відомо, що одержувачі виплат будуть повертати державі відсутні кошти. Навіть той факт, що верифікація не вступила в активну діяльність, сьогодні стало відомо, що пенсіонерів зобов'язують в обов'язковому порядку повертати державі витрачені кошти.

  7766_98798.jpg (69.04 Kb)


  Наприклад, в даний час Одеський Пенсійний фонд судився з інвалідом другої групи через загальну хвороби. Тобто фон порахував, що чоловік був кілька разів зареєстрований як підприємець, а значить, можу самостійно себе забезпечувати і міг не мати фінансової підтримки від держави. Він міг прогодувати себе самостійно. Також організація вимагає, щоб інвалід повернув близько шістдесяти восьми тисяч гривень. Через деякий час сума стала складати шістдесят одну тисячу.

  З рішенням суду інвалід, звичайно ж, не погодився. Почали проводитися різні перевірки. І після деяких розглядів, які зайняли досить велику кількість часу, суд прийняв сторону обвинуваченого. Тепер чоловікові не потрібно буде повертати ніякі гроші Пенсійному Фонду. Але це не все ситуації і історії, при яких державні організації вирішили забрати гроші у пенсіонерів.

  Наприклад, Львівська область прославилася тим, що суд області не зміг піти на зустріч пенсіонеру, який є інвалідом другої групи. Була розглянуті матеріали справи, в яких стало відомо, що чоловік отримував близько тисяча чотириста гривень в місяць. У пам'ятці було зазначено, що якщо людина влаштовується на роботу, то про це необхідно заявити в Пенсійний Фонд. Так як він був працевлаштований протягом чотирьох місяців, то чоловік за рішенням суду повинен виплатити суму в розмірі п'яти тисяч сімсот гривень. І таких ситуацій все більше на території України. «Тотальний перерахунок»: вже незабаром позначиться на літніх людях.

  Існує незвичайна тенденція, за якою українські жінки мають можливість йде на пенсію раніше, в п'ятдесят п'ять років. При цьому страховий стаж роботи повинен бути тридцять років. Далі вони працювати не повинні. Але якщо оформлено посібник, і при цьому пенсіонерки знайшли для себе роботу, то вони повинні в обов'язковому порядку повідомити фонд. В цьому випадку пенсію не будуть виплачувати. В іншому випадку будуть стягуватися додаткові виплати і штрафи. Таким чином подібні ситуації і судові розгляди сьогодні активно проводяться на всій території українських земель. «Пенсії в Україні»: У Гончарука закликали накопичувати собі гроші на старість самостійно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми