Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Працюєш? Значить, пенсія не потрібна!": Нові правила для пільговиків і пенсіонерів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії, пільги

  Влада України скоро приступлять до тотального контролю всіх одержувачів державної допомоги: пару тижнів тому парламент з ініціативи Д. Гетманцева прийняв закон, що дозволяє Мінфіну контролювати реєстри пільговиків і їхні фінансові потоки.

  7766_98798.jpg (69.04 Kb)


  При цьому держава ще до набрання таким законом чинності вже тотально стежило за пільговиками і навіть відсуджувати у них «зайво виплачену» матеріальну допомогу. У статті порталу Обзореватель Україна докладно описані схеми шахрайств пільговиків і названі ті одержувачі державної підтримки, хто точно буде зобов'язаний повернути «надлишки».

  Судові тяжби з інвалідами
  Судова практика по зобов'язування інвалідів повернути незаконно отримані пільги, суперечлива. Наприклад, є прецедент, коли Пенсійний фонд Одеси не зміг відсудити у інваліда 2-ї групи: 68 000 гривень за фактом неодноразової реєстрації відповідачем підприємницької діяльності. Довгі судові розгляди поставили крапку в суперечці Пенсійного фонду з підприємцем-інвалідом, залишивши за ним право на державну допомогу, незважаючи на наявність статусу підприємця.

  Суд Львівської області не був настільки лояльний до інваліда 2-ї групи, який отримує в місяць 1 452 гривні державної допомоги. Вина пільговика полягала в ігноруванні їм пам'ятки Пенсійного фонду, в якій чітко вказувалася обов'язок інформування відомства про працевлаштування. Оскільки інвалід знехтував такою обов'язком, суд постановив повернути 5 700 гривень, незаконно отриманих під час офіційної роботи.

  «Працюєш? Значить, пенсія не потрібна! »
  Згідно із законом, жінки мають право на дострокову, в 55 років, пенсію за двох умов:
  - наявність 30-річного страхового стажу;
  - відсутність офіційного працевлаштування.

  Якщо пенсіонерка працює, вона зобов'язана повідомити про це до Пенсійного фонду для призупинення виплат. Однак Одеська пенсіонерка такий обов'язком знехтувала: оформивши в грудні 2014 року пенсію, вона з квітня 2016 стала отримувати ще й зарплату. Обман на 2 900 гривень було виявлено під час чергової перевірки Фонду працюючих пенсіонерів.

  Колишні студенти "мовчуни"
  Втрата батька (годувальника) дає право українським студентам вузів і ПТУ на отримання державної допомоги до настання 23 років. Право на підтримку втрачається при відрахуванні. У судах Одеси багато позовів Пенсійного фонду до недобросовісних одержувачем таких пенсій, не повідомляючи про припинення навчання. Зміна пенсійного віку в Україні: чого очікувати пенсіонерам?  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми