Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Працюєш? Значить, пенсія не потрібна!": Нові правила для пільговиків і пенсіонерів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії, пільги

  Влада України скоро приступлять до тотального контролю всіх одержувачів державної допомоги: пару тижнів тому парламент з ініціативи Д. Гетманцева прийняв закон, що дозволяє Мінфіну контролювати реєстри пільговиків і їхні фінансові потоки.

  7766_98798.jpg (69.04 Kb)


  При цьому держава ще до набрання таким законом чинності вже тотально стежило за пільговиками і навіть відсуджувати у них «зайво виплачену» матеріальну допомогу. У статті порталу Обзореватель Україна докладно описані схеми шахрайств пільговиків і названі ті одержувачі державної підтримки, хто точно буде зобов'язаний повернути «надлишки».

  Судові тяжби з інвалідами
  Судова практика по зобов'язування інвалідів повернути незаконно отримані пільги, суперечлива. Наприклад, є прецедент, коли Пенсійний фонд Одеси не зміг відсудити у інваліда 2-ї групи: 68 000 гривень за фактом неодноразової реєстрації відповідачем підприємницької діяльності. Довгі судові розгляди поставили крапку в суперечці Пенсійного фонду з підприємцем-інвалідом, залишивши за ним право на державну допомогу, незважаючи на наявність статусу підприємця.

  Суд Львівської області не був настільки лояльний до інваліда 2-ї групи, який отримує в місяць 1 452 гривні державної допомоги. Вина пільговика полягала в ігноруванні їм пам'ятки Пенсійного фонду, в якій чітко вказувалася обов'язок інформування відомства про працевлаштування. Оскільки інвалід знехтував такою обов'язком, суд постановив повернути 5 700 гривень, незаконно отриманих під час офіційної роботи.

  «Працюєш? Значить, пенсія не потрібна! »
  Згідно із законом, жінки мають право на дострокову, в 55 років, пенсію за двох умов:
  - наявність 30-річного страхового стажу;
  - відсутність офіційного працевлаштування.

  Якщо пенсіонерка працює, вона зобов'язана повідомити про це до Пенсійного фонду для призупинення виплат. Однак Одеська пенсіонерка такий обов'язком знехтувала: оформивши в грудні 2014 року пенсію, вона з квітня 2016 стала отримувати ще й зарплату. Обман на 2 900 гривень було виявлено під час чергової перевірки Фонду працюючих пенсіонерів.

  Колишні студенти "мовчуни"
  Втрата батька (годувальника) дає право українським студентам вузів і ПТУ на отримання державної допомоги до настання 23 років. Право на підтримку втрачається при відрахуванні. У судах Одеси багато позовів Пенсійного фонду до недобросовісних одержувачем таких пенсій, не повідомляючи про припинення навчання. Зміна пенсійного віку в Україні: чого очікувати пенсіонерам?  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми