Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Індексація зарплати: хто отримає надбавку у жовтні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Індексація грошових доходів громадян України регулюється законом No1282-ХII. Відповідно, в жовтні передбачена чергова індексація. Прибавка складе 214,75 грн.

  2300_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Підвищаться такі доходи громадян:

  зарплата працівників державних установ;
  пенсія за віком, інвалідності і втратою годувальника;
  аліменти, які нараховуються як відсоток від окладу;
  допомога для безробітних і тих, хто проходить перепідготовку;
  гроші на утримання військових;
  компенсація за отримані на виробництві травми або захворювання, а також компенсація інвалідам з дитинства, результатом недуги яких стали травми або захворювання матері на виробництві.

  Сума індексації заробітної плати працівника визначається як результат множення суми оплати праці, яка підлягає індексації, на величину приросту індексу споживчих цін, поділений на 100 відсотків.

  Показники сум індексації заробітної плати надані з урахуванням величини прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 1 липня 2019 року затверджено в розмірі 2007 грн., і з урахуванням повної норми відпрацьованого робочого часу в місяці.

  Важливо зазначити:

  в разі якщо особа працює неповний робочий час, сума індексації її заробітної плати визначається з розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованому часу;
  якщо працівник відпрацював неповний робочий місяць, наприклад, перебував у відпустці або на лікарняному, то сума індексації виплачується пропорційно відпрацьованим дням або годинам;
  якщо працівник не відпрацював жодного дня в місяці, то індексація заробітної плати за цей місяць не здійснюється.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми