Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українці назвали розмір бажаної пенсії

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Українці у середньому хочуть отримувати 11 тис. грн пенсії.

  1982_98798.jpg (69.04 Kb)


  Так, чоловіки претендують на середню пенсію 11,9 тис. грн. Жінки - на 10,4 тис. грн, свідчать результати дослідження Research&Branding Group.

  У східних областях українці хочуть мати 13,6 тис. грн пенсії. Південних - 9,5 тис. грн, західних та центральних - 10,5 і 10,6 тис. грн відповідно.

  Загалом тільки 8% опитаних українців стверджують, що їм вистачає тієї пенсії, яку отримують зараз. Найменше задоволені виплатами жителі південних регіонів. Найбільше - східних. Останні зараз отримують значно більше, ніж жителі інших регіонів України.

  38% українців готові продовжувати працювати після виходу на пенсію. Ще 11% сподіваються на матеріальну підтримку від дітей, 8% готові до накопичувальної пенсії. Жити за рахунок надходжень від здачі житла в оренду планують 5% українців, за рахунок власного бізнесу – 3%. Ще 2% кажуть, що гроші отримують за рахунок продажу продуктів власного виробництва, а 1% чекає підвищення пенсії. Водночас 42% людей не змогли відповісти.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми