Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українським заробітчанам буде легше працевлаштуватися у ФРН

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Знайти роботу заробітчанам у Німеччині стане легше. Країна з березня 2020-го змінює правила працевлаштування. Тоді набере чинності новий міграційний закон.

  9912_c1e71b65532ff84a7babc3f4a44d4d47edd13f30.jpg (45.47 Kb)


  Сьогодні працівники з країн, які не входять до складу ЄС, претендують на роботу в Німеччині у порядку третьої черги. У першу чергу працевлаштовують німців. З березня роботодавці зможуть наймати працівників-іноземців одразу.

  "Роботодавцям не треба буде визначати, чи доступний внутрішній або європейський кандидат, перш ніж найняти фахівця з України. Але у законі також міститься припис, за яким, при зміні ситуації на ринку праці, першочергова перевірка може бути відновлена. Наприклад, у певних професіях або в певних регіонах", - пояснює директор агентства з працевлаштування за кордоном Тетяна Бугакова.

  Щоб знайти роботу, заробітчанам, як і раніше, треба знати німецьку, мати диплом про освіту та мати кошти для проживання.

  Щороку німецькі роботодавці не можуть закрити 1,2-1,5 млн вакансій. У Польщі щорічний недобір становить близько 150-200 тис. працівників.

  Найбільший попит у Німеччині на кваліфікованих робочих, медсестер, робочих сільського господарства та сфери обслуговування.

  У середньому спеціалістам пропонують зарплату €1,6-2 тис. Це 43-54 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми