Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Пенсійний фонд України відмовив у пенсії 60 річному чоловікові

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Більше місяця тому в Україні з'явилася можливість оформити пенсію через інтернет в режимі онлайн. Співробітники пенсійного фонду говорять про те, що такою послугою вже встигли скористатися понад тисячу українців. Звичайно, не обійшлося і без непередбачених обставин. Виявилося, що без пенсій можуть залишитися кілька тисяч осіб, які раніше займалися підприємницькою діяльністю.

  9846_98798.jpg (69.04 Kb)


  На даний момент ці люди сплачують єдиний податок, який дає можливість отримати трудову пенсію по досягненню необхідного пенсійного віку. Варто зазначити, що для отримання пенсії потрібні не тільки постійні виплати податків, а й трудовий стаж, який дорівнює 26 рокам. У найближчому майбутньому пенсійний фонд планує посилити правила нарахування пенсій.

  Був один випадок, коли підприємець, якому виповнилося 60 років, звернувся за допомогою до Пенсійного фонду, але отримав відмову. Як з'ясувалося, в фонді не було інформації за 90-і роки про те, що чоловік виплачував податкові збори. Про цю проблему повідомляють і інші індивідуальні підприємці, які виявилися непотрібними державі, пише replyua.net

  Ситуація ще більше затьмарюється в районних центрах, де необхідні дані дуже часто губилися або згорали в пожежах. Саме тому зараз збільшується кількість індивідуальних підприємців, які не можуть отримати пенсію по досягненню пенсійного віку. Це ті люди, які почали працювати в 90-х роках і були змушені відкривати свій бізнес від безвиході. У той час країна мала великі проблеми з роботою через те, що багато фабрики і заводи закривалися. Цим людям зараз виповниться 60 років і хто зможе про них подбати?

  Якщо кількість індивідуальних підприємців збільшиться в кілька тисяч, то це може закінчитися соціальним вибухом. Люди заявляють, що, якщо необхідні документи не будуть вчасно знайдені, то вони вийдуть на численні мітинги. Пенсійний фонд запевняє, що всі необхідні документи надійно зберігаються в архівах, тому не варто про це переживати. «Працюєш? Значить, пенсія не потрібна! »Нові правила для пільговиків і пенсіонерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми