Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Співбесіда: на що звертають увагу

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: співбесіда

  Щоб швидко знайти роботу, потрібно зробити правильні акценти в резюме та добре підготуватися до співбесіди з роботодавцем.

  0144_783.jpg (35.2 Kb)


  Щоправда інколи цього замало. На що ще звертають увагу рекрутери при прийомі на роботу пише Work.ua.

  Соціальні мережі

  Рекрутери за допомогою соціальних мереж швидше оцінюють особисті якості пошукача, ніж професійні. Рекрутер розуміє, чи поділяєте ви цінності компанії, де плануєте працювати. Дізнається, чим цікавитесь, або захоплюєтеся.

  Супровідний лист

  Рекрутери швидше звернуть увагу на резюме з супровідним листом, ніж без нього. У листі можна навести кілька уточнюючих запитань про вакансію чи діяльність компанії.

  Хто може вас порадити

  Важливо, щоб були люди, які зможуть підтвердити ваші професійні навички. Також надати позитивну інформацію про вас в неформальній бесіді з менеджером.

  Розповідь про себе

  Підготуйте розповідь про себе, яку зможете розповісти на співбесіді. Не вигадуйте того, чого не було. Відповідайте відверто, будьте впевнені.

  Розповідь про інших

  Якщо на попередній роботі у вас не склалися стосунки з колегами, чи керівництвом, не варто про це розповідати на співбесіді. Можете справити враження пліткаря.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми