Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"26 років трудового стажу": Пенсіонерів взяли в їжові рукавиці

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії, робота

  Нові пенсійні реформи в Україні. Що ж чекає українських заробітчан на цей раз? Працівникам без встановленого стажу належить дізнатися вельми неприємну новину від української влади. Справа в тому, що за словами начальниці з обслуговування громадян в Мелітополі, Світлани Христової, деяким працівникам доведеться проблематично при оформленні пенсійних виплат. "Це має відношення до тих громадян, які не встигли набрати покладений стаж роботи".

  9116_98798.jpg (69.04 Kb)


  Представниця ПФУ радить працівникам дізнатися необхідну кількість років для стажу в обов'язковому порядку, щоб почати його доопрацьовувати. У нинішній час влада серйозно взялися за справу щодо врегулювання прав на отримання пенсії. Наприклад, вісім років тому можна було почати отримувати пенсію при всього лише п'ятирічний стаж роботи. Зараз же цей термін збільшили аж на 26 років! Пенсіонерів формально взяли в «їжові рукавиці». «Пенсія на виживання»: В Україні порахували середню суму виплат для існування.

  Головна неприємність в тому, що вимоги, вжиті стосовно самого маленького стажу невпинно змінюються. А в свою чергу вимоги, прийняті в стосунках виплат для Пенсійного фонду і фіксальних органів також перетерплюють зміни, причому, не в вигідну для працівників сторону. Раніше індивідуальні підприємці виплачували лише десяту частину від усієї суми податку. А це означає те, що стаж деяких працівників набирають не 1 рік за 2 роки, а майже цілі три роки сума, прийнята на 1 рік страхування, збільшувалася. «Пенсійна реформа України ускладнюється»: Пенсіонери бояться залишитися без копійки на життя.

  Також варто зауважити, що умови для всіх підприємців абсолютно відрізняються один від одного. Припустимо, тим, які зареєструвалися починаючи від 1998 року, стаж вираховується по реєстрації. Але зате для зареєстрованих починаючи з 1998 до 2017 років стаж рахується від того часу, як сталася сплата в ПФУ, навіть якщо це була одна гривня за цілий місяць. Які поради можна дати працюючим громадянам України? Це постійно бути в курсі свого стажу роботи. Щоб контролювати його, радимо пройти реєстрацію на офіційному сайті ПФУ, або скористатися послугами територіальних органів. Документи, необхідні для цього - паспорт і код ідентифікації. «Працюєш? Значить, пенсія не потрібна! »Нові правила для пільговиків і пенсіонерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми