Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На скільки піднімуть пенсії у 2020

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні розмір мінімальні пенсії з 1 липня 2020-го збільшиться з 1638 до 1712 грн, а з 1 грудня – 1769 грн. При цьому фактичний прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, зараз становить 3,1 тис. грн.

  3755_98798.jpg (69.04 Kb)


  Загальний показник прожиткового мінімуму збільшать на 162 грн і він складе лише 2027 грн, що вдвічі менше від обіцяного нинішнім президентом.

  Чинний Кабмін анонсував "рішучі кроки" на шляху до підвищення соціальних стандартів. Та поки що конкретних пропозицій чи кроків за кілька місяців роботи нових чиновників не розробили.

  Чому це важливо?

  До прожиткового мінімуму прикріплені близько 150 різних виплат. Серед них мінімальна пенсія. Вона має бути не менше прожиткового мінімуму для непрацездатних.

  Та згідно з бюджетом на наступний рік, реальний розмір пенсії буде значно нижчим за фактичний прожитковий мінімум.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми