Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Нехай краще ніякої, ніж така": Експерти рекомендують відмовитися від пенсій в Україні

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Новина про скасування пенсій в Україні, озвучена нещодавно міністром економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофієм Милованова, навряд чи кого здивувала, хоча викликала стурбованість у теперішніх та майбутніх пенсіонерів. І незважаючи на те, що репліку міністр кинув більше як запрошення українців до дискусії, експерти вважають, що українці могли б отримувати соціальні виплати з бюджету.

  5059_98798.jpg (69.04 Kb)

  Багато країн зарубіжжя про пенсії або поняття не мають або призначають їх вибірково. Країни, де пенсій немає взагалі, називають такі, м'яко кажучи, слабо розвинені держави, як Танзанія, Афганістан, Нігер і ряд інших. До них прийнято додавати і ті країни, в яких пенсії отримують менше 10% населення: Гамбія, Таїланд, Пакистан, Індія, Китай. А ось в Грузії система накопичувальних пенсій була введена тільки в цьому році, хоча Грузія не відноситься числу слабо розвинених. Люди похилого віку в Грузії отримують гроші після досягнення пенсійного віку. Однак це не пенсії, а соціальна допомога від держави.

  В Україні сьогодні провести таку реформу буде набагато складніше, вважають експерти. Але вони впевнені, що необхідно шукати нову модель пенсійного забезпечення, так як існуюча на даний момент солідарна система не працює. Є така ідея - почати виплачувати пенсії безпосередньо з бюджету. Тоді ці виплати вже не можна буде назвати пенсіями. Це правильніше буде назвати мінімальної соціальної виплатою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми