Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На яку надбавку можуть надіятися пенсіонери у 2020 році

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Представляючи оновлений проект держбюджету України на 2020 рік, прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що пенсії в Україні “зростуть, але зростуть не сильно”.

  8897_98798.jpg (69.04 Kb)


  Індексація на рівень інфляції – це максимум, на що можуть розраховувати пенсіонери наступного року, погоджується з прем’єром доктор економічних наук Олексій Плотніков.

  “Найкраще, що може зробити цей уряд – індексувати пенсії на рівень інфляції. Тоді просто не знецінюватимуться пенсії. У гіршому разі їх будуть підвищувати на незначну суму, що, з урахуванням зростання інфляції, підвищення тарифів, призведе до знецінення пенсій громадян”, – розповів Плотніков.

  На практиці підвищення пенсійних виплат відбуватиметься раз на квартал, проте багатшими одержувачі не стануть, вважає економіст.

  “Раз на квартал будуть підвищувати пенсію, але з урахуванням 10% інфляції на рік, наприкінці року з’ясується, що саме на 10% пенсії зросли, що відповідало інфляції”, – зазначив Плотніков.

  На його думку, проект держбюджету на 2020 рік і в цілому не можна назвати “соціальним”.

  “Не бачу жодних соціальних спрямувань, особливо в бік пенсіонерів… Там і скорочення загального обсягу субсидій в порівнянні з цим роком, і незрозуміле фінансування доплат вчителям, вихователям дитсадків. У мене з точки зору соціальної орієнтації сподівання невеликі”, – резюмував економіст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми