Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Експерти дали поради під час пошуку роботи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  При прийомі на роботу рекрутери звертають увагу на особистісні якості кандидата та його очікування по зарплаті. Враховують досвід роботи потенційного працівника.

  8865_narada.jpg (39.39 Kb)


  Щоправда пошукачі інколи допускають помилки ще до зустрічі з рекрутером на співбесіді. Як уникнути непорозумінь пояснює The Point.

  Відсутність зворотнього зв'язку

  Якщо зацікавила вакансія, зв'яжіться з рекрутером. Розпитайте детальніше про умови роботи. Якщо ж вам зателефонували чи написали першими, вислухайте пропозицію. Погоджуйтеся на співбесіду, коли робота зацікавила вас. Не варто грубити, якщо вакансія не актуальна. Достатньо відповісти - "Ні, дякую" або "Дякую, нецікаво". Це допоможе рекрутеру зосередитися на пошуках іншого кандидата. Крім того, закріпите за собою репутацію порядного пошукача.

  Запізнення та ігнорування співбесід

  Рекрутера варто завчасно повідомити, що не зможете прийти чи запізнитеся на співбесіду. Можна як зателефонувати, так і написати повідомлення. Це набагато краще, ніж безпричинна відсутність на співбесіді чи півторагодинне запізнення без попередження. Навряд чи рекрутер захоче спілкуватися чи пропонувати роботу такому кандидату.

  Поверхневе вивчення вакансії

  Перед співбесідою варто дізнатися більше про компанію, де плануєте працювати. Особливу увагу зверніть на текст вакансії. Випишіть вимоги та умови роботи. Підготуйте питання до рекрутера. Тоді зможете показати, що вакансія зацікавила вас. Бувають випадки, коли на співбесіду приходить кандидат, який не має необхідного досвіду чи не відповідає вимогам роботодавця. Однак ця інформація була вказана у вакансії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми