Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Прожитковий мінімум: чекаємо на кращі часи

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: прожитковий мінімум

  На що розраховуватимуть найбідніші верстви населення у 2020 році.

  9841_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Що обіцяли:

  "Реальна сума грошей, яка потрібна людині для того, щоб нормально жити, є значно більшою (за прожитковий мінімум. – Ред). За нашими підрахунками, це чотири і більше тисячі гривень", – заявив прем'єр Олексій Гончарук 30 вересня. Водночас він зазначив: "Уряд точно хоче наблизитися до вирішення цього питання".

  "У 2020 році має зрости прожитковий мінімум. Він має стати реальним. Десь 4300", – заявив президент.

  Сміливішу обіцянку озвучив президент Володимир Зеленський. "У 2020 році має зрости прожитковий мінімум. Він має стати реальним. Десь 4300 за нинішнього курсу", – заявив глава держави під час пресмарафону.

  Що заклали до бюджету:

  Прожитковий мінімум із 1 січня 2020 року зросте на 162 грн і складе всього лише 2027 грн. Це вдвічі менше, ніж обіцяв президент. Щоправда, заразом у Кабміні анонсували "рішучі кроки" на шляху до підвищення соціальних стандартів. Однак конкретних пропозицій за кілька місяців роботи чиновники так і не розробили.

  Чому це важливо? До прожиткового мінімуму прикріплені майже 150 різних виплат. Зокрема й мінімальна пенсія – вона не може бути меншою, ніж прожитковий мінімум для непрацездатних. Водночас наступного року, згідно з бюджетом, реальний розмір пенсії буде значно нижчим за фактичний прожитковий мінімум.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми