Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

4000$ не буде: На зарплати вчителів не вистачило грошей

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата, вчителі

  Зарплату вчителям підвищать мінімально.

  9841_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Що обіцяли:

  Якщо не брати до уваги скандальні оцінки експертів команди Зеленського з питань освіти про "реальну зарплату для вчителя в розмірі $4 тис.", єдині обіцянки, які лунали з вуст нової влади – поступово підвищити престижність професії вчителя й підвищити заробітні плати освітян (закладено у програмі партії "Слуга народу").

  Тут новий Кабінет міністрів радше порушив обіцянки своїх попередників. "Ми ухвалили рішення змінити систему оплати праці, зробити її сучаснішою, щоб вона дала можливість підвищити заробітну плату вже у 2020 році для українських вчителів від 20% до 70%. Особливо ця зміна має стосуватися молодих педагогів", – заявляв 19 серпня тодішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Однак новий Кабмін на рішення старого коштів не знайшов.

  Що ухвалили:

  Заробітні плати освітян зростуть лише на 9%! Водночас найбільше пощастить молодим фахівцям (стаж до 10 років). Їм раз на рік видаватимуть по 21 тис. грн. Хоча тут варто враховувати, що зараз вчитель-початківець отримує 5,4 тис. грн. Навіть за підвищення зарплати на 9% і обіцяної виплати, в середньому місячний дохід педагога перебуватиме на рівні 7,3 тис. грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми