Робота. Зарплата. Пенсії, Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Уряд хоче реформувати ринок праці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота, освіта

  У Кабміні заговорили про реформу ринку праці.

  6621_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Кожен десятий безробітний в Україні - студент, який не зміг знайти роботу після закінчення університету.

  "Дуже високий показник, що засвідчує невідповідність навчальних програм реальним запитам ринку і необхідність трансформації вищої освіти", - пише у Facebook заступник міністра економіки Сергій Ніколайчук.

  Користувачі не соромились у своїх висловлюваннях і відкрито висловлювали свою позицію.

  "Дійсно причиною є низька оплата праці для випускника. Як магістр , який володіє англійською мовою на рівні вище середнього може погодитися на заробітну плату в 6-8 тисяч гривень при повному робочому дні? Це справедливо, що особа вчилася 6 років, вивчала те, що більшість людей не знають і не можуть виконувати як професійні обов'язки, а їй пропонують оплату праці нижчу, ніж в касира в супермаркеті. Вам потрібно працювати над розвитком бізнесу в Україні, щоб такі мізерні зарплати відійшли в минуле. Для порівняння, в Польщі випускнику юридичного факультету із спеціалізацією в галузі права інтелектуальної власності, пропонують зарплату на старті від 1000 доларів США. В Україні - 6 тисяч гривень, і не всюди. Напевне причина непрацевлаштованості випускників, що вони мають Гідність. Коли вони навчалися, викладачі говорили їм - ви вже еліта нації, яка з часом замінить існуючу і буде керувати державою", - пише під постом Олександр Маринич.

  "Який відсоток по закінченні вузу працює не по спеціальності? Думаю, не менше 30. Отже разом 40", - пише Олександр Піта.

  38% безробітних в Україні – це звільнені за власним бажанням чи за згодою сторін, зазначив чиновник.

  "Мабуть, це достатньо природна причина. Однак з високою ймовірністю такий спосіб використовується бізнесом для звільнення "неефективних" працівників при оптимізації діяльності або в умовах скорочення виробництва. Остання причина є офіційною для 21% безробітних – достатньо багато, враховуючи поточний високий попит на робочу силу. Це ще раз підтверджує необхідність реформи ринку праці", - підкреслив Миколайчук.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми