Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як ефективно працювати на декількох роботах

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Кожен десятий працівник має більше однієї роботи.

  8431_narada.jpg (39.39 Kb)


  Хтось працює заради хобі, іншим треба забезпечувати сім'ю. В обох випадках треба вміти балансувати, щоб не зашкодити жодній роботі та стосункам з рідними.

  Пам'ятайте про причини

  Не забувайте, чому вирішили завантажити себе кількома роботами. Поставте перед собою мету, для чого працюєте і збираєте кошти. Можливо гроші треба на велику покупку, відпочинок з родиною. Для когось це нагода перетворити хобі у бізнес. Якщо постійно будете нагадувати собі, чому працюєте, буде легше втриматися і емоційно не вигоріти.

  Розставляйте пріоритети

  Якщо маєте кілька робіт, то часу на побутові справи залишається менше. Навчіться делегувати обов'язки. Визначте, що для вас в пріоритеті, а що можна відкласти на потім.

  Продумайте графік

  Складіть план, скільки часу будете приділяти кожній з робіт. Якщо можливо, обговоріть з керівництвом дистанційну роботу чи вільний графік.

  Будьте як Юлій Цезар

  Щоб встигати виконувати всі робочі завдання, доведеться працювати за найменшої нагоди. Наприклад, затори дорогою в офіс можна використати для продуктивної праці, а прогулянку з собакою – для переговорів. Але не перевантажуйте себе, щоб не постраждала якість робіт.

  Не забувайте про відпочинок

  Відпочинок від роботи та здоровий сон необхідний кожному. Треба влаштовувати вихідні для себе. У такі дні краще не перевіряти робочу пошту, читати професійні новини. Час варто провести з родиною, зайнятися тим, що приносить задоволення. Це позитивно вплине на вашу продуктивність.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми