Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як ефективно працювати на декількох роботах

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Кожен десятий працівник має більше однієї роботи.

  8431_narada.jpg (39.39 Kb)


  Хтось працює заради хобі, іншим треба забезпечувати сім'ю. В обох випадках треба вміти балансувати, щоб не зашкодити жодній роботі та стосункам з рідними.

  Пам'ятайте про причини

  Не забувайте, чому вирішили завантажити себе кількома роботами. Поставте перед собою мету, для чого працюєте і збираєте кошти. Можливо гроші треба на велику покупку, відпочинок з родиною. Для когось це нагода перетворити хобі у бізнес. Якщо постійно будете нагадувати собі, чому працюєте, буде легше втриматися і емоційно не вигоріти.

  Розставляйте пріоритети

  Якщо маєте кілька робіт, то часу на побутові справи залишається менше. Навчіться делегувати обов'язки. Визначте, що для вас в пріоритеті, а що можна відкласти на потім.

  Продумайте графік

  Складіть план, скільки часу будете приділяти кожній з робіт. Якщо можливо, обговоріть з керівництвом дистанційну роботу чи вільний графік.

  Будьте як Юлій Цезар

  Щоб встигати виконувати всі робочі завдання, доведеться працювати за найменшої нагоди. Наприклад, затори дорогою в офіс можна використати для продуктивної праці, а прогулянку з собакою – для переговорів. Але не перевантажуйте себе, щоб не постраждала якість робіт.

  Не забувайте про відпочинок

  Відпочинок від роботи та здоровий сон необхідний кожному. Треба влаштовувати вихідні для себе. У такі дні краще не перевіряти робочу пошту, читати професійні новини. Час варто провести з родиною, зайнятися тим, що приносить задоволення. Це позитивно вплине на вашу продуктивність.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми