Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як зросте зарплата у 2020

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Цього року заробітки українців зростуть. Мова не лише про мінімальну зарплату, яка збільшиться з 1 січня, а про заробітки загалом. Економісти прогнозують, що вже до весни зарплата виросте на 700–900 грн, або до 11 600–11 800 грн.

  9732_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  "Збільшення заробітків пов'язане з індексацією зарплат, що триває в корпоративному і держсекторі (щорічний перегляд соцстандартів) і необхідністю утримувати персонал на тлі відтоку кадрів за кордон", – говорить голова Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський.

  Віцепрезидент із питань економічної політики в Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП) Віктор Скаршевський також зазначив, що тривала трудова міграція призводить до дефіциту робочої сили в Україні і вимушеного збільшення зарплат.

  "Через те що це підвищення викликане не підвищенням продуктивності праці і створенням високооплачуваних робочих місць, а дефіцитом робочої сили, темпи зростання зарплат будуть скорочуватися", – прогнозує Скаршевський. – Проте середня зарплата в березні 2020 року може досягти 11 500–11 800 грн".

  Керівник відділу аналітики ГК Forex Club Андрій Шевчишин, навпаки, впевнений, що політика стримування трудових мігрантів шляхом підвищення їхніх окладів вже не дуже впливатиме. А головний фактор зростання заробітків у І кварталі – щорічне підвищення мінімальної зарплати до 4723 грн у січні (+550 грн), яке тягне за собою збільшення всіх окладів у держсекторі.

  Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин зовсім не бачить причин для високих темпів зростання зарплат, бо продуктивність праці підвищується незначною мірою.

  "Середньомісячна зарплата на кінець першого кварталу не зміниться порівняно з листопадовою і складе близько 10 400 грн. Причина в тому, що в січні заробітки зазвичай знижуються через велику кількість вихідних днів, це впливає на середню зарплату по кварталу. Потім зарплати знову підуть вгору, перевищивши в березні 11 000 грн", – підрахував Пендзин.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми