Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Радіти рано": Не всіх пенсіонерів чекає підвищення пенсії

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Прийдешні перерахунки для пенсіонерів не всім українським громадянам принесли радісні доходи. Але наші співвітчизники звикли приймати все, що відбувається адекватно. Багато пенсіонерів отримали доплати маленькі і вже заздалегідь знають, що на більшу вони не розраховують. А є й такі, яких підвищення пенсій з підняттям прожиткового мінімуму зовсім не торкнулася.

  76_98798.jpg (69.04 Kb)


  Виплати пенсіонерам, які на сьогодні працюють або ведуть підприємницьку діяльність будуть відрізнятися від тих, які отримують непрацюючі пенсіонери. Для працюючих пенсіонерів законодавством не передбачено перерахунок пенсій у зв'язку з підвищенням мінімальної пенсії, мінімальної заробітної плати або прожиткового мінімуму. Тому пенсіонерам щоб уникнути неприємних штрафних санкцій, треба під час працевлаштування надати дані про це в органи Пенсійного фонду.

  Не варто засмучуватися пенсіонерам, у яких пенсії з якихось причин зменшилася. Треба звернутися до фахівців пенсійного фонду. Можливо заздалегідь вам помилково була виплачена переплата або ви невчасно повідомили про своє працевлаштування та перерахунок був проведений пізніше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro Apple представила 16-дюймовий MacBook Pro
Apple представила MacBook Pro 16" 2019 - найбільший ноутбук Apple з моменту припинення продажів 17-дюймової моделі в 2012 році, модель отримала новий ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми