Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Радіти рано": Не всіх пенсіонерів чекає підвищення пенсії

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Прийдешні перерахунки для пенсіонерів не всім українським громадянам принесли радісні доходи. Але наші співвітчизники звикли приймати все, що відбувається адекватно. Багато пенсіонерів отримали доплати маленькі і вже заздалегідь знають, що на більшу вони не розраховують. А є й такі, яких підвищення пенсій з підняттям прожиткового мінімуму зовсім не торкнулася.

  76_98798.jpg (69.04 Kb)


  Виплати пенсіонерам, які на сьогодні працюють або ведуть підприємницьку діяльність будуть відрізнятися від тих, які отримують непрацюючі пенсіонери. Для працюючих пенсіонерів законодавством не передбачено перерахунок пенсій у зв'язку з підвищенням мінімальної пенсії, мінімальної заробітної плати або прожиткового мінімуму. Тому пенсіонерам щоб уникнути неприємних штрафних санкцій, треба під час працевлаштування надати дані про це в органи Пенсійного фонду.

  Не варто засмучуватися пенсіонерам, у яких пенсії з якихось причин зменшилася. Треба звернутися до фахівців пенсійного фонду. Можливо заздалегідь вам помилково була виплачена переплата або ви невчасно повідомили про своє працевлаштування та перерахунок був проведений пізніше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми