Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплати українців зростуть майже до 12000

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Українцям в новому році “світить” підвищення зарплат, причому не тільки мінімальних. Як можуть зрости заробітки, розповіли експерти.

  9732_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Фахівці прогнозують зростання зарплати за квартал на 700-900 грн, або до 11600-11800 грн.

  “Збільшення заробітків пов’язане з індексацією зарплат в корпоративному і держсекторі (щорічний перегляд соцстандартів) і необхідністю утримувати персонал на тлі відтоку кадрів за кордон”, – говорить голова Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський.

  Віце-президент з питань економічної політики в Українському союзі промисловців і підприємців (УСПП) Віктор Скаршевський також зазначив, що тривала трудова міграція призводить до дефіциту робочої сили в Україні і вимушеного збільшення зарплат.

  “Оскільки це підвищення викликане не підвищенням продуктивності праці і створенням високооплачуваних робочих місць, а дефіцитом робочої сили, темпи зростання зарплат будуть скорочуватися”, – прогнозує Скаршевський. – Тим не менш, середня зарплата в березні 2020 р. може досягти 11500-11800 грн”.

  Член Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин зовсім не бачить причин для високих темпів зростання зарплат, оскільки продуктивність праці підвищується незначно.

  “Середньомісячна зарплата на кінець першого кварталу не зміниться в порівнянні з листопадовою і складе близько 10400 грн. Причина в тому, що в січні заробітки зазвичай знижуються через велику кількість вихідних днів, це впливає на середню зарплату по кварталу. Потім зарплати знову підуть вгору, перевищивши в березні 11000 грн”, – підрахував Пендзин.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми