Робота. Зарплата. Пенсії Автор: admin Друкувати

Social media як джерело трафіку для job-агрегатора: кейс на прикладі Trud.com

 • Джерело: businessua.com.

  Чи можуть бути соціальні мережі значущим каналом трафіка для великого сайту, на якому кількість візитів вимірюється мільйонними цифрами? На це питання відповідає команда агрегатора з пошуку роботи Trud.com.

  real_19087334.jpg (27.88 Kb)


  Агрегатор тим і відрізняється від інших сайтів, що він агрегує, тобто збирає інформацію з інших сайтів та видає її користувачеві під конкретний запит. У випадку з агрегатором роботи, сайт, наприклад, видає вакансії за запитом «робота на повний день для вчителя англійської у Києві». Вакансії агрегатор збирає з сайтів-партнерів. Натомість для партнерів агрегатор генерує трафік. Використовуючи метафору, агрегатор збирає мільйони запитів, по кожному видає багато вакансій (чи резюме для роботодавця), потім бере користувача за руку та приводить на сайт партнера, де розташована вакансія, яка користувача зацікавила. Зрозуміло, чому трафік має для агрегатора ключове значення – це основний «продукт», який продається партнерам.

  Для генерації трафіка використовуються відомі інструменти, як-то SEO, PPC та інші. А чи можна привести на сайт достатньо трафіку з соціальних мереж?

  Trud.com в своїй історії має три етапи взаємодії з social media, і лише третій був успішним.

  Команда вирішила створити «агрегатор у соцмережах» - низку груп, на яких роботодавці публікують вакансії, а шукачі зв’язуються з роботодавцем напряму, пишуть у директ. Ідея спрацювала!

  Наразі проект має 30 груп у соцмережах, включаючи LinkedIn, Google+. Групи побудовані за 2-ма схемами:

  • сфера діяльності, наприклад, робота у будівництві, робота в IT, фриланс тощо,
  • вакансії в окремих містах.

  В 2017 році проект досяг своєрідного рекорду в 137 тис. переходів із соцмереж на сайт. Рекордне значення візитів за місяць – 37 тис. Найбільшою є група в Facebook «Есть работа. Киев».

  Разом з тим, головний висновок, які зробила команда Trud.com – що для великого агрегатора SMM є скоріше каналом зв’язку з аудиторією, допоміжним інструментом для користувача в пошуку роботи чи персоналу, але не значущим каналом забезпечення трафіку. З іншого боку, апробована модель має право на існування, тільки потрібно більше часу, щоб її ефективно монетизувати. За думкою CEO агрегатора Андрія Давиди, для виходу на прибуток потрібно щонайменше 2,5 роки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми