Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кому пропонують найбільше роботи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  У 2020-му на ринок праці в Україні впливатиме трудова міграція за кордон, посилення впливу техніки та зменшення кількості вакансій.

  8216_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Експерти прогнозують нову хвилю міграції українців, зокрема в Німеччину. Це пов'язано зі зміною правил роботи для іноземних громадян, пише hh.ua.

  У Німеччину активно запрошують програмістів, працівників на виробництво, робочий та медичний персонал. Переважно пропонують зарплату від 46,9 тис. грн до 90 тис. грн. Є робота на 91-135 тис. грн.

  Кількість вакансій може зменшитися через світовий економічний спад і глобальні рецесії, зокрема - у виробництві. Так, у другому півріччі 2019-го пропонували менше роботи.

  Найзатребуванішими цьогоріч будуть IT-фахівці, фахівці з продажу, маркетологи.

  Водночас через розвиток технологій буде скорочуватися потреба в одних спеціалістах, а зростатиме в інших. Наприклад, роботу касирів, діловодів, операціоністів можна замінити програмним забезпеченням або роботизованими рішеннями.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми