Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Коли українцям чекати надбавку до пенсій

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  У 2020 році в Україні двічі збільшиться розмір мінімальної пенсії, також відбудеться індексація.

  76_98798.jpg (69.04 Kb)


  У цілому надбавка за рік дорівнюватиме 131 гривні.

  З 1 червня 2020 року мінімальна пенсія зросте на 74 грн (4.5%) і складе 1 712 гривень. Наступне збільшення відбудеться 1 грудня, коли пенсія збільшиться ще на 57 грн (3,3%).

  “Більш істотне збільшення пенсіонери можуть отримати в результаті індексації пенсій в березні, що складе до 15%. Індексація передбачає зміну розміру пенсій в залежності від зростання заробітної плати та інфляції для збереження купівельної спроможності пенсій”, – розповів у свою чергу керуючий активами групи ICU в Україні Григорій Овчаренко.

  Однак, на його думку, пенсія в Україні поки що все одно не досягне потрібного рівня. Оскільки, як повідомляється, впала інфляція, а досить високі темпи зростання заробітної плати за попередні три роки нівелюють зростання цін. Як стверджує Овчаренко, ці зміни будуть сприяти тому, що середня пенсія сягне 3 500 тисяч гривень, але цього явно недостатньо для досягнення коефіцієнта заміщення (відношення розміру пенсії до заробітної плати) не менше 40%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми