Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Дано поради при пошуку роботи

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

  Зміна роботи - це завжди нові знайомства та досвід. Щоправда поспіхом звільнятися з попереднього місця і бігти у нову компанію теж не варто.

  7360_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Перш ніж підписувати новий контракт, треба проаналізувати кілька питань, пише Work.ua.

  Яким буде мій робочий день?

  Задумайтесь про свій робочий графік. Поцікавтеся у потенційних роботодавців, коли починається і закінчується робочий день, чи потрібно працювати у вихідні.

  Це та компанія, в якій я буду розвиватися?

  Рекрутери радять у роботодавця одразу запитувати про можливості подальшого навчання та професійного зростання на робочому місці. У такий спосіб ви демонструєте не тільки зацікавленість у роботі, також розумієте, чого можете досягти.

  Чи будуть мене влаштовувати цінності і робоча атмосфера в компанії?

  Спробуйте дізнатися про те, що говорять про компанію інші люди. Водночас відгуки в інтернеті не завжди об'єктивні. Спробуйте поговорити з тими, хто працює в компанії.

  Якою буде зарплата?

  Про це варто питати на співбесіді. Водночас спочатку прогляньте на сайтах пошуку роботи, яку середню зарплату пропонують у вашій сфері. З іншого боку, інколи порівняно невеликі заробітки можуть бути компенсовані безкоштовними тренінгами, обідами, походами у спортзал.

  Як добиратися до роботи?

  Оцініть, скільки часу, грошей і нервів буде віднімати дорога до роботи. Дослідження свідчать,що люди, які багато часу проводять у дорозі, менш щасливі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми