Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Міністр назвав спосіб підвищення зарплат

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Залучення інвестицій в країну дозволить збільшити кількість робочих місць та підняти зарплати українцям.

  2588_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Про це написав на своїй сторінці у FACEBOOK міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

  За словами міністра, робота – це можливість для українців заробляти та жити краще. Зокрема, за його словами, стратегія економічного розвитку Уряду передбачає тенденції, які нададуть українцям легальну роботу та гідну оплату праці.

  «Поточні та майбутні інвестиції забезпечать нам все більше конкурентних виробництв. І ми вже спостерігаємо перші позитивні відгуки економіки», – написав Милованов.

  Так, у 2019 році окремі галузі внаслідок інвестицій попередніх років вже продемонстрували гарні результати – фармацевтичне виробництво зросло на 5,1%, виробництво комп’ютерів, електронної та оптичної продукції — на 4,3%, хімічне виробництво – на 3,3%. За словами Милованова, саме ці галузі мали змогу ефективно конкурувати на внутрішньому і зовнішньому ринках.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми