Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Цим українцям поки пощастить: в ПФ повідомили про пенсійний стаж

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: пенсії

  Українцям, які в цьому році вийдуть на пенсію, дуже пощастило. У Пенсійному фонді України розповіли, що згідно з пенсійною реформою, в поточному році для виходу на пенсію і отримання виплати необхідно мати не менше 27 років трудового стажу.

  4730_98798.jpg (69.04 Kb)


  У Пенсійному фонді підкреслили, що право на отримання пенсії мають українці, у яких є необхідний трудовий стаж, і вони досягли пенсійного віку. Реформа почалася в 2018 році, і до 2028 року страховий стаж, необхідний для виходу на пенсію, збільшиться до 35 років. При цьому підвищення трудового стажу буде проходити поступово. «З 1 січня 2020 роки для виходу на пенсію необхідно мати як мінімум 27 років страхового стажу (в 2019-му було 26 років). В такому випадку чоловіки можуть розраховувати на пенсію в 2020 році з 60 років, а жінки - з 59 років (але лише до 1 квітня, після цього терміну пенсійний вік для жінок зросте до 59 років і 6 місяців) », - повідомили в Пенсійному фонді .

  Відзначається, тим українцям, у яких буде недостатньо трудового стажу, доведеться вийти на пенсію пізніше. Якщо станом на 2020 рік стаж становив від 17 до 27 років, громадянин зможе отримувати пенсію тільки з 63 років. Якщо станом на поточний рік стаж становить від 15 до 17 років, ця категорія громадян почне отримувати пенсію тільки після досягнення 65 років. Якщо вік виходу на пенсію вже настав, людина не працює і не отримав необхідного стажу, він буде отримувати соціальну допомогу від держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми