Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Більшість українців отримають низьку пенсію

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: пенсії

  82,7% пенсіонерів отримують пенсію до 4 тис. гривень, що нижче за фактичний прожитковий мінімум. Про це розповіли в пресслужбі Міністерства соціальної політики.

  4730_98798.jpg (69.04 Kb)


  Заступник міністра соціальної політики Наталія Ненюченко пояснює такий стан справ солідарної пенсійної системою, тіньовою зайнятістю і тіньовими виплатами заробітної плати.

  Вона також зазначила, що лише 5% українців, що працюють, беруть участь у системі недержавного пенсійного забезпечення, при цьому більшість платить внески нерегулярно і в недостатньому розмірі.

  "82,7 відсотка пенсіонерів отримують пенсію до 4 тисячі гривень, а це нижче фактичного прожиткового мінімуму, є головною проблемою, яка потребує вирішення", – заявила заступник міністра.

  Вона підкреслила, що неналежне державне регулювання інклюзивного середовища і доступності послуг не дозволяє літнім людям інтегруватися в соціум, вести повноцінне життя.

  Ненюченко розповіла, що міністерство розробило проєкт концепції, реалізація положень якої могла б розв'язати проблему.

  "Реалізація її положень сприятиме спрощенню системи солідарного пенсійного страхування, посиленню стимулів до сплати єдиного соціального внеску та виведення "з тіні" доходів. Стимулюватиме до накопичень на власну старість та... захисту від зловживань у фінансовому секторі. Забезпечить розвиток та належне державне регулювання надання соціальних послуг особам похилого віку", – резюмувала заступник міністра.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми