Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

В Україні настане брак "робочих рук"

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: робота, суспільство

  Представник фонду розповів про негативну динаміку в українській економіці.

  2408_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Український бізнес уже скаржиться на брак робочих рук. І, за прогнозами Міжнародної організації праці (МОП), проблема буде зростати. Про це заявив постійний представник Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Йоста Люнгман.

  За його словами, МОП очікує скорочення працездатного населення України на 1,2% щорічно в 2018-2030 роках.

  Люнгман також нагадав, що Україна потрапила в число 18 країн світу, економіки яких скоротилися за 1990-2017 роки, показавши п'ятий від кінця результат – в середньому "мінус" 0,2% щорічно.

  Він вказав, що інвестиції за цей період становили лише 20% від ВВП, в тому числі 16% від ВВП в 2010-2017 роках, тоді як середній рівень – 26% від ВВП. За його словами, при збереженні таких показників країні без реформ і значного зростання продуктивності практично неможливо буде забезпечити темпи зростання ВВП вище 2,5% на рік.

  При цьому раніше Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства і Національний банк України в своїх прогнозах на 2020 рік поліпшили прогноз зростання економіки до 3,5-3,7%. Крім того, за прогнозами Світового банку, зростання валового внутрішнього продукту України в 2020 році пришвидшиться з 3,6% в 2019 році до 3,7%, а в 2021-2022 роках може скласти до 4,2%. Сам МВФ в офіційних прогнозах поки що очікує зростання ВВП на 3% в 2020 році.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми