Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо середню зарплату киян

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Середня заробітна плата в місті Києві у 2019 році становила 15 800 грн, що вище від загальноукраїнського значення в 1,5 рази.

  3666_783.jpg (35.2 Kb)


  Про це повідомляє пресслужба КМДА.

  За словами директорки Департаменту економіки та інвестицій Наталії Мельник, реалізація у 2019 році завдань та заходів Програми дозволила максимально ефективно задіяти внутрішні фактори економічного розвитку та забезпечити позитивні тенденції економічного зростання.

  За даними Департаменту економіки та інвестицій:

  середня заробітна плата в Україні – 10 500 гривень;
  порівняно до 2018 року розмір середньої заробітної плати в місті Києві зріс на 16,5%. Разом із тим, до 5,7% скоротився рівень безробіття та майже до 97 тис. зросла кількість осіб, прийнятих на новостворені робочі місця.
  Крім того, валовий регіональний продукт зріс на 3,8%, капітальні інвестиції – на 11,3% і сягнули 126,6 млрд грн, що становить 33,4% загальнодержавного обсягу. За результатами дев’яти місяців 2019 року іноземні інвестори вклали в економіку міста Києва 1 124,8 млн дол. Це 67,4% загальнодержавного обсягу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми