Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Польщі вже наростає дефіцит робочих рук: поляки просять українців повертатися

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Польща, робота

  Популярний український політолог Тарас Чорновіл в своєму блозі розповів, що поспілкувався зі своїми колегами в Польщі і там, м'яко кажучи, все ніяк не можуть прийти до тями від побаченого на українському кордоні. Перше, що питають: як же люди можуть так нехтувати своїм життям і здоров'ям? Говорячи про українську владу, висловлюють лише нерозуміння. Там уже не дуже чимось дивуються.

  2226_1_ddea1.jpg (75.81 Kb)


  Політолог підкреслює, головне, що поляки не можуть зрозуміти, так це те, чому українці так масово покинули Польщу, не маючи у себе вдома в цей час взагалі ніяких перспектив. Сусіди мають формально трохи гірше епідеміологічну статистику, ніж Україна, але вона там точна, а наша занижена в десятки разів. У реальних оцінках можна припускати, що рівень захворюваності у нас в рази більше польського. У Польщі дійсно різко спала ділова активність, бізнес і виробництва пригальмували, але це короткостроковий етап. Зараз вже дискутують про відновлення багатьох виробництв. Починаються весняні аграрні роботи, які пройдуть за будь-яких умовах. Польські фермери та виробники в паніці від того, де набирати працівників? Українські заробітчани гарантували Польщі дуже хороший економічний ріст в минулі роки. У Польщі вже наростає дефіцит робочих рук.

  За словами Тараса Чорновола, ті з українців, хто залишився в Польщі, без діла не сидять. Поляки дискутують про можливість спрощення дозволів та обговорюють можливість працевлаштування українців навіть за Безвізу. Це поки тільки політичні дискусії, а не рішення, але офіційно працевлаштуватися в цій успішній країні ЄС в наступні місяць-два може бути досить просто.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми