Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Хто легально може працювати під час карантину

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: карантин

  Уряд дозволив діяльність низки суб'єктів господарювання за умови дотримання карантинних заходів.

  6596_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)


  Про це йдеться в постанові Кабміну №255 від 2 квітня.

  Обов'язкова умова для роботи - забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту. Зокрема, респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно. Також у приміщенні повинно перебувати не більше одного відвідувача на 10 кв. м торговельної площі.

  Документ забороняє діяльність суб'єктів господарювання, крім торгівлі харчовими продуктами, пальним, деталями та приладдям для транспортних засобів та сільськогосподарської техніки, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, технічними та іншими засобами реабілітації, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, добовим молодняком свійської птиці, засобами зв'язку та телекомунікацій, у тому числі мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими товарами, що відтворюють та передають інформацію, в спеціалізованих магазинах.

  Постанова дозволяє провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, а також медичної практики, діяльності з виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з продажу, надання в оренду, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, періодичних випробувань автотранспортних засобів на предмет дорожньої безпеки, сертифікації транспортних засобів, їх частин та обладнання, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з підключення споживачів до інтернету, поповнення рахунків мобільного зв'язку, сплати комунальних послуг та послуг доступу до інтернету, ремонту офісної та комп'ютерної техніки, устаткування, приладдя, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку, кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг.

  Кабмін також дозволив торговельну діяльність та діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Google створить свою банківську картку Google створить свою банківську картку
ЗМІ повідомляють, що Google працює над власною банківською карткою, інтегрованою в платіжний сервіс Google Pay.
Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми