Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Хто найчастіше хоче працювати віддалено

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота

  8 із 10 людей хотіли б працювати вдома один день на тиждень або більше після закінчення карантинних заходів, пов’язаних з COVID-19.

  7813_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Про це свідчать результати опитування компанії Colliers International, до якого було залучено понад 5 000 респондентів з 25 країн.

  Вперше в історії білі комірці були змушені так масово, так надовго та так швидко перейти на віддалений формат роботи. Для більшості організацій це був серйозний челендж, що вимагав суворої уваги та зусиль, з метою збереження бізнесу.

  “Найбільшим сюрпризом для багатьох компаній стало усвідомлення того, що вони таки можуть працювати віддалено, бути продуктивними й залишатися на зв’язку з своїми клієнтами та партнерами”, – зазначають у Colliers International.

  Досвід роботи з дому до карантину:

  ніколи не працювали віддалено – 28% опитаних;
  іноді – 55%;
  часто – 12%;
  більшість часу – 5%.
  82% хотіли б працювати 1 день на тиждень або більше з дому після зняття карантинних обмежень. З числа респондентів, які ніколи не працювали дистанційно до COVID-19, 73% хотіли б працювати з дому принаймні один день на тиждень після COVID-19.

  Найбільше зростання продуктивності відзначається в секторах IT та медіа. Найбільше зниження продуктивності праці відзначається в сфері освіти й наукових досліджень.

  Галузі, у яких працівники найбільше хочуть працювати віддалено:

  фармацевтична;
  освітня;
  IT;
  дослідницький сектор.
  Повернутися в офіс бажають респонденти, які представляють сектор роздрібної торгівлі, юридичний та транспортно-логістичний сектори. Але навіть у цих індустріях більше 70% респондентів хотіли б працювати 1 день на тиждень або більше з дому.

  Продуктивність. Половина респондентів відповіли, що їх продуктивність праці не змінилася, працюючи вдома. 27% вважали, що їх продуктивність зросла, а 23% відчували, що їх продуктивність знизилася. Однак, якщо мова йде про командну роботу чи зустрічі, то в офісі однозначно ефективніше.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми