Робота. Зарплата. Пенсії, Медицина Автор: RomanK Друкувати

НСЗУ блокує підвищення зарплат медикам - Степанов

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: медики, зарплата

  Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що підвищення зарплат медикам заблоковано Національною службою здоров’я України (НСЗУ).

  2136_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)


  Таку інформацію він озвучив під час брифінгу у вівторок, 28 липня. Глава МОЗ уточнив, що НСЗУ досі не уклала договори про підвищення тарифів на екстрену медичну допомогу з медичними установами.

  За його словами, з урахуванням того, що з 1 липня МОЗ домігся збільшення фінансування екстреної медичної допомоги на 40% – це неприпустимо.

  “Цього року, за підтримки президента, уряд прийняв рішення про збільшення фінансування екстреної медичної допомоги на 40%. Це підвищення відбувається з 1 липня і до кінця року. Водночас виникли певні проблеми з НСЗУ. На сьогоднішній день ця установа не уклала ще жодного договору. Вони вважають, що допустимо вигадувати відмовки і не укладати договори і годувати обіцянками, – мовляв, “завтра все зробимо”, – сказав міністр.

  Степанов підкреслив, що протягом найближчого тижня ситуацію виправлять: “ми змусимо їх укласти договори і перерахувати підвищені тарифи на екстрену медичну допомогу”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми