Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

"Діра" у Пенсійному фонді надалі зростає

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: Пенсійний фонд

  За даними казначейства, у липні 2020 року Пенсійний фонд отримав рекордний розмір позик - 17,8 млрд грн. При цьому протягом місяця він погасив позик на 16,1 млрд грн.

  2797_98798.jpg (69.04 Kb)


  Такі кошти з Єдиного казначейського рахунку використовують, аби перекрити діру в надходженнях.

  Із початку року Пенсійний фонд уже отримав позик на суму 85,2 млрд грн, з яких погасив лише 72,2 млрд грн. Таким чином, обсяг непогашеної заборгованості Пенсійного фонду перед ЄКР сягнув уже 13 млрд грн. І він постійно зростає, стверджують аналітики Центру аналізу публічних фінансів та публічного врядування Київської школи економіки.

  На початку червня залишок непогашених позик складав 9,2 млрд грн, на початку липня - 11,38 млрд грн.

  Обсяг непогашеної заборгованості зростає з березня. Одна з можливих причин - карантин і пов'язаний із цим дозвіл в окремих випадках не платити чи платити із затримкою ЄСВ. Як наслідок - зменшення відрахувань до Пенсійного фонду. За нормального функціонування державних установ позички на покриття касових розривів мають бути відсутні.

  Відповідно до оприлюдненого Пенсійним фондом звіту, доходи від ЄСВ за 6 місяців 2020 року виконано на рівні 44% від річного плану надходжень від ЄСВ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми