Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як відрізняється зарплата чоловіків і жінок

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Україна планує приєднатися до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці. Відповідне розпорядження прийняв Кабінет міністрів.

  3588_783.jpg (35.2 Kb)


  Після отримання відповіді від секретаріату Міжнародної коаліції уряд України стане її членом разом із Конфедерацією роботодавців України, СПО репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, Київським інститутом гендерних досліджень.

  Наразі уряд відповідає 7 із 11 визначених критеріїв для вступу до коаліції.

  На початку 2020 року в Україні середньомісячна заробітна плата чоловіків на 22 % перевищувала середньомісячну заробітну плату жінок. Порівняно з 2019 роком цей показник покращився на 0,4 пункту. 2018 року він становив 22,3%.

  Попри загальну позитивну динаміку в деяких сферах економічної діяльності, наприклад, у фінансовій та страховій, розрив в оплаті праці жінок і чоловіків становить до 35%.

  Майже однаковим є рівень оплати праці жінок і чоловіків у тих сферах, де заробітна плата невисока - адміністративне та допоміжне обслуговування, функціонування бібліотек, освіта.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми