Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як знайти роботу під час кризи

  • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: робота

    Щоб привернути увагу роботодавця, потрібно вміти себе зарекомендувати. Він має знати, за що платить і яку користь вас отримає.

    0121_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

    HRM-менторка Катерина Бандуровська у "Happy Monday" дає поради, як вижити у середовищі постійної конкуренції і правильно подати свої конкурентні переваги.

    Оновити резюме.

    "Не потрібно вказувати, що ви володієте комп'ютером, Word чи Excel. Вказали домашню адресу — приберіть. Забули про електронні контакти — обов'язково допишіть. Залишайте лише те, що потрібно для конкретної позиції. Наприклад, для торгового представника водійські права важливі, а для розробника — ні", - пояснює Катерина Бандуровська.

    Експертка каже, що для кожної позиції має бути окреме резюме, де людина підкреслює свою користь саме для цієї компанії.

    Навести лад у соціальних мережах.

    "Не варто публікувати надто гострі політичні або релігійні висловлювання, утримайтесь від публікації фотозвітів занадто екстравагантних або екстремальних хобі та вечірок. Ваш профіль у соцмережах — це ваше обличчя, візитівка та додатковий фактор, що впливатиме на рішення щодо вашої кандидатури", - каже Бандуровська.

    Максимально публічно заявіть про пошуки роботи.

    "Згідно з теорією шести рукостискань та концепцією сили слабких зв'язків, ваші шанси знайти потрібну роботу зростуть, якщо більше людей знатиме про це. У ваших друзів можуть бути знайомі CEO, HR чи інші менеджери, які наразі когось шукають", - стверджує експертка.

    Прокачайте навички самопрезентації для співбесід.

    Зі слів менторки, якщо ви добре на чомусь розумієтесь, не треба применшувати власні здібності та успіхи. Але переоцінювати себе теж не варто.

    Намагайтесь не втратити шанс на перше враження.

    "Чи це листування в LinkedIn, чи особиста зустріч, чи дзвінок – пам'ятайте, що перше враження неможливо виправити. Місць, де ви можете зіткнутись з потенційним роботодавцем — безліч. Будьте до цього готові та поводьтесь адекватно на всіх етапах спілкування", - радить Бандуровська.

    Будьте чесні з собою.

    "Якщо будете чесними з собою, то не станете брехати роботодавцю. Якщо у вас є проєкт, яким ви дійсно щиро пишаєтесь, точно не забудете про нього розповісти", - резюмує експертка.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві Найпопулярніші вакансії у Білій Церкві
    Біла Церква, як одне з найбільших міст Київської області, пропонує широкий спектр можливостей для працевлаштування. Незалежно від того, чи ви тільки п...
    Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу Топ-10 мільярдерів: Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу
    У 2025 році засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск знову очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією Bloomberg Billionaires Index, з капіт...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми