Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як отримувати пенсію 17 тис. грн

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Максимальний розмір пенсії для українців становить близько 17 тис. грн. Щоб її отримати, зарплата повинна бути майже в 4,8 разу більша за середню.

  2417_98798.jpg (69.04 Kb)


  Максимальну пенсію може отримати українець з 35 роками стажу і білою зарплатою в розмірі близько 53 тис. грн.

  Українці можуть вплинути лише на два показники під час підрахунку пенсій — стаж і розмір зарплати.

  Вимоги до стажу підвищують щороку. Ті, кому залишилося до пенсії більш ніж 8 років, щоб вийти на заслужений відпочинок у 60 років, повинні будуть мати 35 років стажу.

  "Щоб не опинитись у пенсійному віці без пенсії, важливо працювати офіційно. Крім того, чим вищою є біла зарплата, тим краще. Якщо ви офіційно працевлаштовані, але на мінімалку, то на гідну пенсію можна не розраховувати", - йдеться в матеріалі.

  Роботодавець зобов'язаний оформити працівника за трудовим договором і легально виплачувати заробітну плату. Обов'язково потрібно звертатися до керівництва з проханням узаконити ваші відносини відповідно до Трудового кодексу.

  Юрист Олександр Плахотник каже: ті, хто працює неофіційно, не просто позбавляються можливості отримати пенсію. Вони також не можуть претендувати на лікарняні, декрет, оплачувану відпустку і навіть субсидію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми