Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Велика пенсія: як заробити на неї в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  Максимальний розмір пенсії для українців становить близько 17 тис. грн. Щоб її отримати, зарплата повинна бути майже в 4,8 разу більша за середню.

  2417_98798.jpg (69.04 Kb)


  Максимальну пенсію може отримати українець з 35 роками стажу і білою зарплатою в розмірі близько 53 тис. грн.

  Українці можуть вплинути лише на два показники під час підрахунку пенсій — стаж і розмір зарплати.

  Вимоги до стажу підвищують щороку. Ті, кому залишилося до пенсії більш ніж 8 років, щоб вийти на заслужений відпочинок у 60 років, повинні будуть мати 35 років стажу.

  “Щоб не опинитись у пенсійному віці без пенсії, важливо працювати офіційно. Крім того, чим вищою є біла зарплата, тим краще. Якщо ви офіційно працевлаштовані, але на мінімалку, то на гідну пенсію можна не розраховувати”, – йдеться в матеріалі.

  Роботодавець зобов’язаний оформити працівника за трудовим договором і легально виплачувати заробітну плату. Обов’язково потрібно звертатися до керівництва з проханням узаконити ваші відносини відповідно до Трудового кодексу.

  Юрист Олександр Плахотник каже: ті, хто працює неофіційно, не просто позбавляються можливості отримати пенсію. Вони також не можуть претендувати на лікарняні, декрет, оплачувану відпустку і навіть субсидію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми