Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У кого зарплати від 50 тисяч гривень

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

  Лідером рейтингу найбільш високооплачуваних вакансій в Україні стала сфера IT. За даними статистики одного з найбільших кадрових порталів, саме в цій сфері можна заробити більше 50 тис. грн. Раніше до рейтингу потрапили і менеджери вищої ланки, але в останній місяць програмісти їх відтіснили.

  5388_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Хто заробляє найбільше

  У рейтингу високооплачуваних вакансій поки що одноосібно лідирує сфера IT. Топ-9 найприбутковіших професій саме звідти:

  Magento-програміст 55 000 грн;
  Python-програміст 52 000 грн;
  Тім лід 50 000 грн;
  C++ програміст 50 000 грн;
  Magento-програміст 49 800;
  Програміст Java 47 500 грн;
  Веб-аналітик 40 000 долл;
  C# програміст 40 000 долл;
  IOS-програміст 40 000 грн.
  Ця тенденція в цілому збережеться і далі, запевняє експерт ринку праці Тетяна Пашкіна:

  “Поки немає інших сфер, які мають такий фінансовий запас, щоб істотно збільшити зарплати. Криза тільки збільшила розрив. Мені здається, що інші професійні сфери не завжди зможуть конкурувати з IT. Адже у них є багато іноземних замовників, які можуть оплачувати роботу за європейськими, а не за українськими стандартами”.

  За що роботодавці готові платити найбільше

  Узагальнено, якщо ви хочете бути високооплачуваним співробітником, то повинні вміти працювати з новими технологіями. Перехід до діджитал – це стабільна тенденція останніх років. Все що може бути діджиталізовано – вже або в процесі або є таким. Тому діджитал напрямки – найбільше затребувані. Діджитал – це не лише програмування, це і тестування, Діджитал-маркетинг, СММ, SEO і так далі. Навіть лікарі і вчителі без діджитал – нікуди. Тому все, що стосується комп’ютерів, затребуване у роботодавців зараз і буде актуальним надалі.

  Також здобувачеві прибуткової вакансії потрібно добре знати англійську, щоб бути залученим у міжнародну спільноту, мати можливість взяти участь у проектах та грантах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми