Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Де платять ІТ-фахівцям найбільші зарплати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: ІТ, зарплата

  У середньому американські розробники отримують найвищі зарплати: середня зарплата тамтешніх спеціалістів у розробці сягає $109 167 за рік.

  5065_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)


  Про це йдеться у дослідженні порталу Hackerrank, до якого були залучені 116 648 розробників.

  Наступними країнами з найвищим рівнем оплати праці були Австралія та Канада із середньою річною зарплатою розробників $88 538 та $72 771 відповідно. Нідерланди та Великобританія цьогоріч не портапили до п’ятірки країн із найвищим рівнем оплати праці.

  При цьому у США західні міста очолюють топ серед найвищих зарплат розробників. Міста на заході Штатів мають найвищу зарплату (середній показник $128 197), тоді як північний схід посідає друге місце (середня зарплата – приблизно $112 870).

  Найвищі зарплати в західному регіоні отримують спеціалісти прибережних технічних магнітів: Сан-Франциско ($147 947), Сіетл ($134 538) та Лос-Анджелес ($129 079). На північному сході найбільшу зарплатню мають розробники міст Бостон ($116 803) та Нью-Йорк ($115 792).

  Які мови програмування найчастіше знають розробники:

  JavaScript;
  Java;
  C;
  Python;
  C++.

  У всьому світі 39% розробників вважають, що їм платять несправедливо. І лише 35% опитаних вважають свої зарплати цілком справедливими. Ще 26% не знайшли відповіді на це питання.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми