Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Скільки коштує купити рік пенсійного стажу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні в 2021-му на пенсію в 60 років зможуть вийти тільки ті, хто має 28 років стажу. Таким чином, мінімальна вимога збільшиться ще на 12 місяців. У зв’язку з цим, в ПФУ порадили українцям йти двома шляхами для отримання відсутніх років стажу.

  4703_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це повідомляється на сайті Пенсійного фонду України.

  Відсутні роки стажу можна купити, але за більш дорогими розцінками.

  Таким чином, мінімальна вимога збільшиться ще на 12 місяців. При цьому, щоб докупити рік стажу, доведеться заплатити 31 680 грн (у січні поточного року було 24 937 грн).

  Щоб вийти на пенсію в 60 років – від 28 років стажу;
  щоб вийти на пенсію в 63 роки – від 18 до 28 років стажу;
  щоб вийти в 65 років – від 15 до 18 років.
  Перший варіант — для тих, хто за віком наближається до 60-ти років. ПФУ продасть вам трудовий стаж. Але розцінки зросли.

  У ПФУ зазначають, що якщо зараз 1 рік трудового стажу обійдеться в 26 тисяч 400 грн, то з січня до початку липня наступного року 1 рік стажу коштуватиме 31 тис. 680 грн. А з липня 2021 року — вже 34 тис.

  Другий варіант – для більш молодих претендентів. Якщо робота у вас неофіційна, в ПФУ приймуть ваші добровільні відрахування — 22% від мінімальної заробітної плати. На поточний момент це 1 тис. 100 грн щомісячних відрахувань.

  Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України повідомило, що понад 1,6 мільйона пенсіонерів отримали підвищення пенсій з вересня.

  Подальші підвищення пенсії: з січня 2021 року пройде ще одне підвищення для цієї категорії пенсіонерів. Вони отримуватимуть не менше ніж 2400 гривень, оскільки мінімальна заробітна плата, згідно з проектом Державного бюджету на 2021 рік, зросте до 6000 гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми