Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Кому пропонують роботу і найвищі зарплати

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  У серпні-жовтні промисловому ринку не вистачало швачок та зварників.

  9109_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)


  Найбільші зарплати на виробництві — в Одеській області, а найширший вибір вакансій — на Київщині, йдеться в аналітиці OLX Робота.

  Карантинні обмеження змінили ринок праці. За результатами опитування OLX серед власників малого та середнього бізнесу у вересні, 54% роботодавців перевели свої бізнеси на віддалену або частково віддалену зайнятість. Але на галузь виробництва це майже не вплинуло. Навіть під час локдауну заводи та фабрики працювали, а на спеціалістів робітничих спеціальностей існує стабільний попит.

  У серпні-жовтні найбільше були затребуваня швачки — працедавці розмістили 732 вакансії з їх пошуку. Багато роботи є і для зварників — їх шукали у 267 оголошеннях. Потрібні були оператори виробництва - 256 оголошень, та різнороби - 229 оголошень. Не вистачає і спеціалістів зі збирання меблів — 208 вакансій.

  Найбільший заробіток на виробництві пропонують обвалювальникам - 18 тис. грн/міс. В середньому на 500 гривень менше платять чоботарям. Менеджери з продажів та конструктори можуть претендувати на оплату 16 тис. грн. Збиральникам меблів готові платити приблизно 15 тис. грн на місяць.

  Найбільший інтерес до виробничих вакансій працівники проявляють у регіонах, де є міста-мільйонники. Наприклад, найактивніше відгукуються на пропозиції у Київській області – майже 4 380 відгуків. У Дніпропетровській і Харківській областях теж активно шукають роботу на виробництві - 2 900 та 2 700 відгуків відповідно.

  Рівень зарплат на виробництві відрізняється у різних регіонах. Найбільші середні оклади пропонують у таких областях:

  - Одеська — 15 тис. грн;

  - Київська — 14 тис. грн;

  - Хмельницька — 12,5 тис. грн;

  - Івано-Франківська — 12,5 тис. грн;

  - Харківська — 12 тис. грн.

  "За даними Держстату, у жовтні 2020 року обсяги промислового виробництва в країні скоротилися на 3,9% порівняно з аналогічним місяцем минулого року, а порівняно з вереснем 2020 – зросли на 5,8%. Якщо говорити про скорочення у галузях, найменше воно торкнулося виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 7,6%, а також виробництва харчових продуктів, напоїв – на 2,7%. У той же час зросли обсяги виробництва м'яса. Все це обумовлює високий попит на обвалювальників та швачок в країні", — коментує керівник напряму OLX Робота в Україні Марія Абдулліна.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми