Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Названо найпопулярніші виробничі вакансії по регіонам

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, вакансії

  Промисловому ринку не вистачає швачок та зварників. Найбільші зарплати на виробництві — в Одеській області (15 000 грн/міс.), а найширший вибір вакансій — на Київщині.

  8616_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)


  Кого шукають частіше. Згідно з даними за серпень-жовтень, в Україні найбільше необхідні швачки — працедавці розмістили 732 вакансії з їх пошуку. Багато роботи є і для зварників — їх шукали у 267 оголошеннях. Окрім того, також потрібні оператори виробництва (256 оголошень) та різнороби (229 оголошень). Не вистачає і спеціалістів зі збирання меблів — 208 вакансій.

  Оплата.

  Найбільший заробіток на виробництві пропонують обвалювальникам (18 000 грн/міс.).
  В середньому на 500 гривень менше платять чоботарям (17 500 грн).
  Менеджери з продажів та конструктори можуть претендувати на оплату 16 000 грн.
  Збиральникам меблів готові платити приблизно 15 000 грн на місяць.
  Найбільший інтерес до виробничих вакансій працівники проявляють у регіонах, де є міста-мільйонники. Наприклад, найактивніше відгукуються на пропозиції у Київській області – майже 4 380 відгуків.

  У Дніпропетровській області теж активно шукають роботу на виробництві – 2 900 відгуків. Те ж стосується і Харківщини. Область входить в трійку регіонів з найактивнішими пошукачами в промисловій сфері – 2 700 відгуків. У п’ятірці – Одеська та Запорізька області.
  На ринку промисловості попит збігається з пропозицією. Працівників також найчастіше шукають у великих областях. Найбільше — у Київській області. При цьому у всіх регіонах найзатребуванішими стали швачки. Окрім них, є потреба в операторах та зварниках.

  На Харківщині теж потрібні робочі руки, зокрема оператори та різнороби. А у промисловій Дніпропетровській області працедавці розмістили більше оголошень про пошук операторів та вантажників. На Одещині зі всіх виробничих вакансій майже половина — для швачок. У Запорізькій області серед вакантних місць найбільше — для зварників та різноробів.

  Рівень зарплат на виробництві відрізняється у різних регіонах.

  Найбільші середні оклади пропонують у таких областях:
  Одеська — 15 000 грн;
  Київська — 14 000 грн;
  Хмельницька — 12 500 грн;
  Івано-Франківська — 12 500 грн;
  Харківська — 12 000 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми