Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Призначення пенсії: за який період здійснюється обчислення зарплати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Порядок визначення зарплати (доходу) для обчислення пенсії врегульовано статтею 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

  6221_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Про це пише Пенсійний Кур’єр. Для обчислення пенсії враховується заробіток за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.
  За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про зарплату первинними документами або в разі якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше як 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується зарплата за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд до 30 червня 2000 року незалежно від перерв.

  Нагадаємо, проектом закону №4408 передбачається запровадити накопичувальну професійну пенсійну систему для окремих категорій осіб віком до 35 років (станом на 1 липня 2021 р.) із числа зайнятих на роботах за Списком № 1 і Списком № 2 (списки важких професій) та деяких інших категорій осіб, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми