Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Якою буде пенсія при мінімальній зарплаті

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: зарплата

  В Україні пенсію розраховують з показника середньої зарплати. Однак, якщо протягом 35 років отримувати мінімалку, виплата становитиме всього 1750 грн.

  2520_98798.jpg (69.04 Kb)


  Формула розрахунку є в законі "Про загальнодержавне обов'язкове пенсійне страхування". Середню зарплату по країні за даними Пенсійного фонду за 3 роки множать на стаж в роках, на 1% і на співвідношення власної зарплати до середньої.

  Отримуючи мінімальну зарплату, це співвідношення буде на рівні 0,5. При цьому як середня зарплата за 3 роки враховується її розмір за даними ПФУ, який враховує тільки ті суми, з яких сплачують єдиний соціальний внесок. Із середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію в розмірі 3,5 тис. грн.

  Також варто відзначити, що менше стаж, то менше буде виплата.

  Найбільшу пенсію в Україні отримують у Києві – 4676 грн; найменшу - у Тернопільський області – 2619 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми