Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як докупити пенсійний стаж у 2021 році

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Наступного року в уряді планують підвищувати пенсії в кілька етапів.

  2520_98798.jpg (69.04 Kb)


  Так, вже з 1 січня 2021 року зростуть пенсії, “прив’язані” до мінімальної зарплати. Це в першу чергу пенсії тих, кому виповнилося 65 років і хто має страховий стаж 30 (жінки) або 35 років (чоловіки).

  Мінімальна пенсія для таких людей складе 2400 грн (40% від мінімальної зарплати, яка, згідно з проєктом держбюджету, зросте до 6000 грн).

  Згідно з постановою Кабміну №849 від 16 вересня, 1 березня пройде індексація пенсій. Будуть перераховані раніше призначені пенсії та надбавки до них. Очікується, що індекс індексації складе 11%, і це підвищення відчують близько 9 млн пенсіонерів з 11 млн.

  Також з 1 березня продовжать отримувати 500 грн доплати пенсіонери, старші за 80 років (за умови, що їхня пенсія менша від середньої зарплати). З цього дня мінімальна пенсія для людей, старших за 80 років, повинна буде становити 2600 грн (за наявності страхового стажу 20 років у жінок і 25 років у чоловіків). Різницю при необхідності доплачуватимуть у вигляді держдопомоги.

  З 1 квітня перерахують пенсію пенсіонерам, які працюють, зробивши поправку на трудовий стаж.

  З 1 липня у зв’язку із зростанням мінімальних зарплат знову підвищаться пенсії тих, у кого стаж 30 або 35 років (у жінок і чоловіків відповідно). Їхня мінімальна пенсія складе вже 2600 грн (після зростання мінімальних зарплат до 6500 грн).

  Також з 1 липня стануть отримувати надбавки пенсіонери 75-79 років – 400 грн за умови, що їхні пенсії не перевищують середньої зарплати.

  Крім того, з 1 липня очікується підвищення мінімальних пенсійних виплат для тих, кому не вистачає стажу, і для людей з інвалідністю, у зв’язку з черговим зростанням прожиткового мінімуму. Виплати зростуть з 1769 до 1854 грн. Також зростуть багато надбавок.

  Ще одне підвищення прожиткового мінімуму заплановано на 1 грудня 2021 року. Тоді найменша пенсія становитиме 1934 грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми