Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплати медиків у 2021 році зростуть на 30%

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, медики

  На медицину в бюджеті-2021 закладено 161 млрд грн, передбачається підвищення заробітної плати медичним працівникам на 30%.


  Про це на засіданні уряду сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  “Бюджет реалістичний до виконання та збалансований у частині доходів та видатків. Дефіцит зменшений до 5,5%. Під усі програми, які закладені в проєкті бюджету, є фінансування в повному обсязі. По-перше, це медична галузь. На наступний рік у нас будуть рекордні видатки в обсязі 161 млрд грн, це на 30 млрд більше, ніж цього року та майже на 65 млрд більше, ніж у 2019 році. Фактично за два роки фінансування медичної галузі зросте більш ніж на 60%. Такими темпами у нас за попередні роки незалежності не зростали навіть видатки на армію під час, у тому числі, активної фази збройної російської агресії. В наступному році зарплати всіх медиків будуть підвищені на 30%”, – сказав Шмигаль.

  Також, за його словами, для НСЗУ буде виділено 16 млрд грн – таким чином лікарні мають бути забезпечені киснем та ліками, 2,6 млрд грн передбачено на вакцини від COVID-19.

  Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов казав, що на медичну сферу наступного року необхідно 296 млрд гривень.

  За словами міністра, в цій сумі передбачені і збільшені зарплати лікарям – мінімум 23 тис. гривень, середньому медперсоналу — 17 тис. гривень, молодшому медперсоналу — 12 тис. гривень. Також враховані вартість ліків, лікарських засобів, які мають бути в лікарні, вартість лікування конкретних захворювань. Окрім цього, в цій сумі враховані кошти в розмірі 15,1 млрд гривень на закупівлю вакцини від COVID-19.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми