Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українці в майбутньому можуть залишитись без пенсій

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні неофіційно працює кожен п'ятий. 20,6% працевлаштовано без офіційного оформлення, вони не платять внески до Пенсійного фонду і ризикують залишитися без виплати.

  5604_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це йдеться в даних Державної служби статистики. Так, вже в 2027-му для того, щоб вчасно отримати пенсію, потрібно буде мати щонайменше 35 років стажу. Всі, хто зараз працює неофіційно, ці вимоги виконати не зможуть.

  За підрахунками Міністерства соціальної політики, всього близько 45% українців у віці 60 років не зможуть вийти на пенсію вчасно. Загалом в Україні працює 16 млн осіб. Кількість безробітних в економічно активному віці (від 15 до 70 років) становить 17 млн осіб.

  Рівень зайнятості населення у віці 15 років і старших становить 49,8%, а серед населення у віці 15-70 років – 56,1%. Рівень безробіття серед робочої сили у віці 15 років і старших і у віці 15-70 років склав 9,5%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми