Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Українські роботодавці планують збільшити зарплати в 2021

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата

    Починаючи з березня 2020 року, зменшити зарплати своїм співробітникам через карантин були змушені 18,8% українських компаній; 72,4% повідомили, що карантин не вплинув на їхню роботу, і тому перегляду зарплат не було, а 8,8% компаній, навпаки, їх збільшили.

    0876_001-202-825x460.jpg (62.98 Kb)

    Відповідні дані наведені в результатах опитування, проведеного серед українських роботодавців сайтом з пошуку роботи Jooble (Київ), повідомила пресслужба компанії.

    Скорочення персоналу. Згідно з опитуванням Jooble, зі скороченням персоналу через карантинні обмеження в 2020 році зіткнулися 21,6% компаній, в той час як 78,4% відзначили, що продовжують працювати в незмінному складі.

    Зарплата. Рівень зарплат в 2020 році змінився в меншості опитаних компаній. Так, про зменшення зарплат повідомили 18,8% компаній, 72,4% залишили зарплатний фонд на незмінному рівні. 8,8% опитаних компаній повідомили, що, незважаючи на карантин, їм вдалося навіть збільшити зарплати.

    Про свої плани щодо збільшення заробітних плат працівникам у 2021 році заявили 23,6% опитаних роботодавців. Залишити зарплати без змін вирішили 19,4% компаній. Зменшити ж їх планують 1,4% роботодавців, а майже половина з них – 49,5% – ще не визначилися в цьому питанні.

    Витрати на тестування. Повну компенсацію витрат, пов’язаних з тестуванням на COVID-19, пропонують тільки 18,8% компаній, часткову – 11,7%. Планують вводити систему компенсацій за тестування в найближчому майбутньому тільки 4,2% підприємств, а 58,2% компенсувати таких витрат поки що не планують.

    Найм персоналу. Jooble зазначає, що в 2020 році дещо змінилися і підходи до найму персоналу. Для деяких нові обставини стали поштовхом до активного рекрутингу – 16,4% опитаних Jooble компаній на карантині почали наймати більше співробітників, ніж планували. 13,6% через карантин переглянули свої плани і зменшили обсяги найму.

    Майже половина респондентів (46,8%) відповіли, що суттєвих змін у їхній роботі через карантин не відбулося, тому вони продовжили наймати людей згідно з планом. 23,2% заявили про тимчасове призупинення рекрутингу нових працівників через невизначеність перспектив.

    При цьому майже у третини підприємств (30,6% опитаних) бюджет на рекрутинг зменшився, у 4,1% компаній, навпаки, збільшився. Однак у більшості компаній витрати, пов’язані з рекрутингом, не змінилися – про таку стабільність заявили 65,3% компаній.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max  Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми