Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Хто не отримуватиме по дві пенсії

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні вже через кілька років можуть запустити накопичувальні пенсії. Кожного працівника зобов'яжуть частину зарплати відкладати на спеціальному рахунку. Зібрані гроші будуть зберігати й інвестувати фонди, поки українець не досягне пенсійного віку. Опісля можна буде отримати другу виплату. Однак таке нововведення зачепить не всіх.

  5604_98798.jpg (69.04 Kb)


  Зокрема, нині є кілька проєктів запуску накопичувального рівня. Одні пропонують збирати внески з тих, хто не досяг віку 35 років. Інші ж хочуть ввести накопичувальні пенсії для тих, кому ще не виповнилося 50 років. Решта українців (зокрема, чинні пенсіонери) отримуватимуть ті самі виплати, що й нині.

  На державні пенсії матимуть право й ті українці, яких зачепить нова пенсійна реформа. Вони матимуть право на дві виплати: одну з державного Пенсійного фонду, а другу – з власного накопичувального рахунку.

  Така схема працює в багатьох західних країнах. Однак в Україні є високі ризики: занадто велика інфляція (накопичення можуть згоріти), мало інструментів для інвестицій (повноцінно не працює фондовий ринок, є ризик банкрутства та розкрадання коштів).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми