Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

По всьому світу почали переходити на 4-х денний робочий тиждень

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: робота

    Тренд на чотириденний робочий тиждень набирає обертів по всьому світу.

    21_narada.jpg (39.39 Kb)

    Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на веб-сайт з вакансіями ZipRecruiter.

    Як пише видання, кількість публікацій про вакансії, в яких згадується чотириденний тиждень, потроїлася за останні три роки — до 62 на 10 000.

    Інформацію про ефективність скороченого робочого тижня також підтверджують результати досліджень, які проводив британський аналітичний центр Autonomy.

    «Чотириденний тиждень набирає обертів. Для переважної більшості фірм скорочення робочого часу — цілком реальна мета», — говорить Вілл Стронге, директор з досліджень Autonomy.

    Нагадаємо, у листопаді 2019 року компанія Microsoft Japan повідомила, що провела успішний експеримент з чотириденним робочим тижнем для співробітників, який тривав місяць. Технологічний гігант зафіксував майже 40%-вий стрибок рівня продуктивності.

    Навесні 2020 року берлінська технологічна компанія Awin дозволила співробітникам йти з роботи в п’ятницю в обідній час, щоб таким чином збільшити тривалість вихідних. Експеримент виявився настільки успішним (продажі, залученість співробітників і задоволеність клієнтів зросли), що в січні Awin вирішила ввести чотириденний тиждень в компанії без скорочення зарплат.

    У грудні 2020 року Unilever, один зі світових лідерів на ринку харчових продуктів і товарів побутової хімії почав експеримент з чотириденним робочим тижнем для своїх співробітників в Новій Зеландії. Він триватиме рік.

    У лютому 2021 року Іспанія ввела чотириденний робочий тиждень зі збереженням зарплати. Уряд Іспанії також заявив про те, що розглядає можливість субсидування компаній, які пропонують чотириденний тиждень.

    У Японії, в мові якої є навіть слово каросі (смерть від перевтоми), законодавці обговорюють пропозицію про надання співробітникам вихідного дня щотижня для захисту їх добробуту.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми